i said yes Białystok

ślubne inspiracje

Zapraszamy na kolejną edycję targów, która odbędzie się już 5 listopada 2022 r. w restauracji Lipcowy Ogród. Wydarzenie to swoiste kompendium wiedzy dla przyszłych par, które szukają nie tylko najlepszych podwykonawców ale przede wszystkim ekspertów, z których wiedzy w trakcie całego dnia spotkań będą mogli czerpać. Chcemy dać Wam to co najlepsze w eleganckimi stylowym wykonaniu.

Po sukcesie pierwszej edycji, postanowiłyśmy uczynić nasze targi jeszcze bardziej merytorycznymi i ciekawszymi dla Par Młodych. Nie chcemy żeby nasze wydarzenie kojarzone było z tradycyjnymi targami, a właśnie doceniane w związku z ich edukacyjnym charakterem”- mówią Organizatorki (Karolina Borowik- Ksis wedding atelier, Urszula Dębowska- Lipcowy Ogród). Już 5 listopada zapraszamy na indywidualne spotkania z wystawcami, których oferty znacząco odbiegają od komercyjnych rozwiązań, a za każdym z właścicieli stoi prawdziwa historia pasji i zaangażowania. Wśród partnerów drugiej edycji znaleźli się: uznani floryści,makijażystki, fryzjerki,  projektanci, jubilerzy, właściciele manufaktur cukierniczych, kaligrafka, projektantka zaproszeń, pasjonatki beauty,  creme de la creme podlaskiej branży ślubnej. 

 

Obok stoisk naszych partnerów już w kanon wydarzenia wpisały się indywidualne rozmowy z ekspertami na scenie głównej, które ponownie prowadzi Aleksandra Toczydłowska. Przez cały dzień trwania eventu zaplanowaliśmy panele dyskusyjne, spotkania z ekspertami, ślubne inspiracje, które mają pomóc w organizacji TEGO dnia. 

 

Przy drugiej edycji na specjalne zaproszenie towarzyszyć nam będzie Agnieszka Winnicka, osobowość telewizyjna. Współprowadząca programy w TVN Style.Kobieta rakieta. Ogromna pasjonatka wszystkiego, co piękne i nieoczywiste. Aranżacją dekoratorską zajmuje się przeszło 8 lat. Swoje pierwsze warsztaty florystyczne odbyła w paryskim Luwrze. Agnieszka pracuje dla międzynarodowych klientów, a inspirują ją najwybitniejsi twórcy, jak chociażby Anna Wang. Uważa, że ma w życiu wiele szczęścia, ale to szczęście zawsze idzie w parze z odwagą.

 

W trakcie naszych targów będziecie mogli wziąć również udział w kameralnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów. Wybrane tematy to: harmonogram dnia ślubu, budżet ślubny czy beaty sos.

 

Premierowo nasi odwiedzający będą mogli wziąć udział w pokazie mody ślubnej uznanych na całym świecie Projektantek.

Polecane produkty

I SAID YES- Mój pamiętnik ślubny (beżowy)
169.00 -30% 118.30 PLN