i said yes Białystok

ślubne inspiracje

Zapraszamy na 3 edycję targów, która odbędzie się 5 listopada 2023 r. w restauracji Lipcowy Ogród. Wydarzenie to swoiste kompendium wiedzy dla przyszłych par, które szukają nie tylko najlepszych podwykonawców ale przede wszystkim ekspertów, z których wiedzy w trakcie całego dnia spotkań będą mogli czerpać. Chcemy dać Wam to co najlepsze w eleganckimi stylowym wykonaniu.

 

W tym roku zmieniamy formułę naszej sceny. Wspólnie z naszym partnerem- Dekoracje Ślubne Cuento, zaprosimy Was do tajemniczego, białego ogrodu, który stanie się sceną, usytuowaną w samym sercu wydarzenia. Zaprezentujemy najnowsze ślubne trendy, a nasze ekspertki beauty na żywo stworzą najpiękniejsze makijaże i fryzury dla Panny Młodej. W trzeciej edycji nie zabraknie warsztatów dla par młodych, a dla wszystkich odwiedzających przygotowałyśmy konkurs z nagrodami od naszych partnerów. 

 

Zapraszamy na indywidualne spotkania z wystawcami, których oferty znacząco odbiegają od komercyjnych rozwiązań, a za każdym z właścicieli stoi prawdziwa historia pasji i zaangażowania. Wśród partnerów drugiej edycji znaleźli się: uznani floryści, makijażystki, fryzjerki,  projektanci, jubilerzy, właściciele manufaktur cukierniczych, pasjonatki beauty,  creme de la creme podlaskiej branży ślubnej. 

 

Do zobaczenia!

Polecane produkty

I SAID YES- Mój pamiętnik ślubny (beżowy)
169.00 -30% 118.30 PLN